Pomalý návrat na blog.
Blog v rekonstrukci.
....
....

podepisovat své fotky a výtvory budu by: JB.morce-NikyBek

Pohádkový Tag

4. května 2016 v 14:35 | NikyBek |  Tag otázky
Je tu další Tag, který jsem našla u kamarádky SáryD., která ho zase našla na jiném blogu, na který v článku odkazuje.

A v celém článku jsou zase moje odpovědi na ...


by: NikyBek- JB.morce
vytvořeno 4.5.2016


Sněhurka - Myslíš si, že jsi krásná?
Nejsem top modelka, ale ošklivá určitě nejsem, to vím určitě, jsem obyčejná holka. Ale jo myslím si, že jsem hezká když se upravím :D (jen ne pokud zrovna jdu utahaná z práce po 12h nebo ráno když vylezu z postele a vlasy mi trčí na všechny strany :D).

Růženka - Jak dlouho spíš v noci?
Dříve jsem byla hrozný spáč a prospala bych snad celý rok - takže tak 12 až 15h deně. Těd už jse to zlepšilo a spím normálně když jdu do práce tak 7-8h a když mám volno tak 9-10h pak už se sama od sebe probudím, jen vímečně když jsem utahaná, nemocná nebo po flámu, tak spím víc. A taky jsem noční sova, takže spát chodím tak ve 2 \ ve 3h ráno a spím dopoledne a ani práce mě to neodnaučila, ach jo :D, holt dítě neonů:D.

Popelka - Máš zákaz vycházení?
Naštěstí nemám zákaz vycházení a nikdy jsem něměla, vždy jsem měla v tomto doma podporu a důvěru a ted bydlím sama, takže bych si ten zákaz musela dát asi jedině sama sobě:D.

Locika - Jsi ráda venku?
Miluji přírodu, louky, lesy a volnost, takže ano, rozhodně ano, jsem ráda venku, ale ne ve městě. A moc si přeju mít vlastní domeček a zahradu, ikdyž vím, že je to náročné na udržbu..

Červená Karkulka - Věříš snadno cizincům?
Naprvní pohled by někdo o mě mohl říct ano, ale rozhodně NE, držím se hesla: důvěřuj , ale prověřuj. Důvěru si člověk musí zasloužit a nezískává se snadno.

Kráska a zvíře - Co ostatní dělá krásnými v tvých očích?
Je to spousta maličkostí a každý je výjmečný svým spůsobem, nejen na povrchu vzhledem, ale především tím co má uvnitř. Jednou z věcí, kterých si všimu dřív, než s danou osobou začnu mluvit, jsou oči , neboť oči jsou studánky do duše. A na lidech miluji úsměv, ten všem sluší.

Malá mořská víla - Obětovala by ses pro lásku?
Už se stalo v mém minulém životě a tripím za to do dnes. Nevím co je horší, zda to, že jsem přišla o svou druhou polovinu duše a lásku, která mi byla oporou nebo že jsem navíc přišla o vzpomínky a nepamatuju si víc než tu ztrátu, která ve mně nechala propast.

Jack a kouzelná fazole - Co za rostliny pěstuješ?
Až budu mít svou zahrádku, budu tam pěstovat všechny chytré rostlinky - které vypadají nejen hezky na pohled, ale jsou především užitečné a chutné. Budu pěstovat všecny možné druhy bylinek a léčivých rostlinek jako např. - bazalku, oregano, pažitku, rukolu, slunečnici, levanduli, jahody …. ….. ….. ….. . A také ovocné stromi a keře. Ted mám momentálně doma zasazenou pažitku, majoránku a petržel a taky africké fialky, tchínin jazyk, vánoční kaktus a hvězdu.

Kocour v botách - Máš zvířata nebo chtěla bys?
Mám doma zvířátka a ne jedno. Chovám močátka - jsou to úžasná malá nenáročná a nesmírně chytrá zvířátka, která si mě dokonale ochočila a naučila mě spousta psích kousků :D Život bez nich si už neumím představit.

Pinocchio - Co je tvé největší přání?
Mít klid, být zdravá, nehonit se za prací, nemuset platit složenky a mít penízky, abych mohla procestovat celý svět od Aljašky až po Austálii a Čínu. V tu to chvíli ale nejdříve popořádku najít si své vlastní bydlení a nebydlet v pronájmu, toužím po domečku se zahradou, přestěhovat se do Anglie, najít si přítele a pak vyhrát a cestovat a udělat radost lidíčkám, které miluji.

Ledové království - Máš nějaké abnormální schopnosti?
Jsem čarodějka a vždycky jsem byla. Jen je problém využívat své schopnosti v této realitě, občas se mi povede v myšlenkách donutit někoho něco říct nebo udělat co chci, jen něco malého a nevinného, ale není to ono, mé schonosti v tomto životě jsou potlačené a spí. Také mám přirozený talent na malování, kreslení, fotografování a plavání po mamce a tátovy a touhu učit se bojová umění.

Peter Pan - jaký je tvůj mentální věk?
Těžko říct, někdy mám pocit že se chovám jako malé dítě, které se všemu učí a umí si všímat nevšedních maličkostí a jindy jako by mi bylo přes několik tisíc let a padala na mě tíha vesmíru.

Sněhová královna - Kdo je tvůj nejlepší přítel a co bys pro ni udělala?
Je to moje Sára. Za ní bych dala i ruku do ohně kdyby to pomohlo, jen nevím jestli to ví, někdy se nechovám jako vzorná kamarádka a sestra a jsem nezodpovědná. A pak samozřejmě táta, ikdyž mě hrozně někdy štve, udělám pro něj nakonec první poslední.

Princezna na hrášku - Jsi citlivá?
Jsem empatická, což znamená, že umím přejímat pocity jiných na sebe a dobře se vžít do situací jiných, ale přehnaně přecitlivělá nejsem, s tím kdo co o mě říká si hlavu nelámu.

Rampelník - Děláš rád/a dohody?
Pokud jsou v můj prospěch, tak Ano :D

Rebelka - Jsi statečná?
Dříve jsem si myslela, že ne, že vedle sebe potřebuju někoho kdo mě povede, ale dnes už vím, že pokud budu chtít není nic, co bych nezvládla, takže ano, dokážu být statečná pokud je to potřeba.

The Ende

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wic Wic | E-mail | Web | 4. května 2016 v 14:51 | Reagovat

Moc zajímavý nápad na TAG, nevadí, když ho taky udělám ? (samozřejmě dám do článku odkaz na tvůj blog, aby bylo vidět, kde jsem ho našla) :-)

2 NikyBek NikyBek | 4. května 2016 v 16:39 | Reagovat

Ne nevadí, jasně klidně si ho udělej taky :D

3 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 8. května 2016 v 22:45 | Reagovat

Moc pěkně vyplněný. ☺☺☺☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama